WAŻNA INFORMACJA

Informujemy żeby nie przekazywać 1% z podatku na rzecz „Leśnego Pogotowia” poprzez jakiekolwiek fundacje i stowarzyszenia. Wszelkie zbiórki pieniężne itp. na cele związane z utrzymaniem, wyżywieniem zwierząt oraz na rozbudowę i modernizację ośrodka bez oficjalnego ogłoszenia na stronie Leśnego Pogotowia są nieprawdziwe. Od 2013 „Leśne Pogotowie” nie korzysta z uprzejmości powyższych organizacji. Skorzystaliśmy z takiej formy pomocy w roku 2010 i 2012. Jednocześnie informujemy ze ośrodek nie jest w żaden sposób wspomagany (finansowo, rzeczowo itp.) przez żadne organizacje – fundacje lub stowarzyszenia. Jednocześnie dziękujemy za pomoc w latach ubiegłych. Jeżeli chcecie Państwo pomagać zwierzętom z „Leśnego pogotowia” to proszę kontaktować się tylko bezpośrednio pod nr telefonu 605-100-179.

 

Aktualności

Boże Narodzenie i Sylwester 2014

 W grudniu zeszłego roku apelowaliśmy o ograniczenie puszczania fajerwerków w sylwestrową noc a szczególnie tych hukowych, które płoszą zwierzęta, w tym roku również chcielibyśmy prosić o rozwagę i jeżeli już musicie w taki sposób celebrować nowy rok, to ograniczcie to do minimum albo wypuszczajcie petardy w miejscach do tego przeznaczonych. Zwierzęta domowe w miastach bardzo źle znoszą ten czas, nie mówiąc już o tych dzikich, pomyślcie również o nich w tym dniu i starajcie się ograniczyć ich ból. Chciałbym jednocześnie podziękować Naszym sąsiadom, którzy posłuchali naszych próśb i nie puszczali w stronę ośrodka fajerwerków i ograniczyli ich ilość, w imieniu zwierzaków bardzo dziękuje!!!

 

Życzmy wszystkim wesołych, rodzinnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku wraz ze wszystkimi pacjentami naszego ośrodka! :)