WAŻNA INFORMACJA

Informujemy żeby nie przekazywać 1% z podatku na rzecz „Leśnego Pogotowia” poprzez jakiekolwiek fundacje i stowarzyszenia. Wszelkie zbiórki pieniężne itp. na cele związane z utrzymaniem, wyżywieniem zwierząt oraz na rozbudowę i modernizację ośrodka bez oficjalnego ogłoszenia na stronie Leśnego Pogotowia są nieprawdziwe. Od 2013 „Leśne Pogotowie” nie korzysta z uprzejmości powyższych organizacji. Skorzystaliśmy z takiej formy pomocy w roku 2010 i 2012. Jednocześnie informujemy ze ośrodek nie jest w żaden sposób wspomagany (finansowo, rzeczowo itp.) przez żadne organizacje – fundacje lub stowarzyszenia. Jednocześnie dziękujemy za pomoc w latach ubiegłych. Jeżeli chcecie Państwo pomagać zwierzętom z „Leśnego pogotowia” to proszę kontaktować się tylko bezpośrednio pod nr telefonu 605-100-179.

 

Aktualności

Styczeń 2015

Od początku roku trafiło do Nas już baaardzo dużo zwierzaków, włącznie z Wigilią i Sylwestrem :) ale najwięcej łabędzi niemych, ponad 20, a to dopiero 18 stycznia :)

 

Dostaliśmy zgłoszenie o koloni nietoperzy w mieście Jastrzębie, na jednym z balkonów, były to największe polskie nietoperze czyli borowce wielkie, niestety dostaliśmy informacje o nich za późno i część z nich już zamarzła, lecz spora większość się uratowała :) u Nas prześpią zimne dni a kiedy przyjdzie na nie czas polecą na wolność zjadać komary i muchy :)