WAŻNA INFORMACJA

Informujemy żeby nie przekazywać 1% z podatku na rzecz „Leśnego Pogotowia” poprzez jakiekolwiek fundacje i stowarzyszenia. Wszelkie zbiórki pieniężne itp. na cele związane z utrzymaniem, wyżywieniem zwierząt oraz na rozbudowę i modernizację ośrodka bez oficjalnego ogłoszenia na stronie Leśnego Pogotowia są nieprawdziwe. Od 2013 „Leśne Pogotowie” nie korzysta z uprzejmości powyższych organizacji. Skorzystaliśmy z takiej formy pomocy w roku 2010 i 2012. Jednocześnie informujemy ze ośrodek nie jest w żaden sposób wspomagany (finansowo, rzeczowo itp.) przez żadne organizacje – fundacje lub stowarzyszenia. Jednocześnie dziękujemy za pomoc w latach ubiegłych. Jeżeli chcecie Państwo pomagać zwierzętom z „Leśnego pogotowia” to proszę kontaktować się tylko bezpośrednio pod nr telefonu 605-100-179.

 

Aktualności

Luty 2015

A oto maluszki, które trafiły do Nas w tym roku najwcześniej, takie wcześniaki, czyli kuny domowe 

W lutym trafił do Nas również bielik, został potrącony przez samochód na autostradzie kiedy to posilał się zającem który został również zabity przez auto. Jego nogi były sparaliżowane, mamy nadzieję, że po rehabilitacji wyzdrowieje i powróci na wolność.

 

Jest i około dwumiesięczny zajączek, urodzony w okolicach grudnia, to bardzo dziwne, widocznie ciepły ostatni miesiąc roku namieszał zającom w głowach. Zdarzało się, że dostawaliśmy zające pod koniec lutego, ale były to maluszki kilkudniowe jednak ten to podrośnięty malec, prawdziwy fenomen.