WAŻNA INFORMACJA

Informujemy żeby nie przekazywać 1% z podatku na rzecz „Leśnego Pogotowia” poprzez jakiekolwiek fundacje i stowarzyszenia. Wszelkie zbiórki pieniężne itp. na cele związane z utrzymaniem, wyżywieniem zwierząt oraz na rozbudowę i modernizację ośrodka bez oficjalnego ogłoszenia na stronie Leśnego Pogotowia są nieprawdziwe. Od 2013 „Leśne Pogotowie” nie korzysta z uprzejmości powyższych organizacji. Skorzystaliśmy z takiej formy pomocy w roku 2010 i 2012. Jednocześnie informujemy ze ośrodek nie jest w żaden sposób wspomagany (finansowo, rzeczowo itp.) przez żadne organizacje – fundacje lub stowarzyszenia. Jednocześnie dziękujemy za pomoc w latach ubiegłych. Jeżeli chcecie Państwo pomagać zwierzętom z „Leśnego pogotowia” to proszę kontaktować się tylko bezpośrednio pod nr telefonu 605-100-179.

 

Aktualności

Kwiecień 2015

W kwietniu trafia coraz więcej maluszków, właściwie codziennie po kilka zwierzaków :) klatki, pudełeczka, i pomieszczenia gdzie je trzymamy pękają w szwach, pracy jest naprawdę dużo, ale satysfakcja kiedy się je wszystkie wychowa będzie jeszcze większa :)

Na zdjęciu kuny, zajączki, wiewiórki gołębie, kopciuszki, sikorki, pleszki, szczygły... i tak dalej, i tak dalej :)

 

Trafiły do Nas niezwykłe zwierzątka, zębiełki karliczki :) pewna Pani znalazła je na swoim ogródku, gdyby nie jej interwencja zapewne skończyłyby zapewne jako pokarm dla jakiegoś kota. Są bardzo malutkie, ale dzielnie piją mleko i rosną jak na drożdżach, oby jak najszybciej dorosły i wróciły na wolność, ponieważ to pożyteczne i chronione zwierzęta :)