WAŻNA INFORMACJA

Informujemy żeby nie przekazywać 1% z podatku na rzecz „Leśnego Pogotowia” poprzez jakiekolwiek fundacje i stowarzyszenia. Wszelkie zbiórki pieniężne itp. na cele związane z utrzymaniem, wyżywieniem zwierząt oraz na rozbudowę i modernizację ośrodka bez oficjalnego ogłoszenia na stronie Leśnego Pogotowia są nieprawdziwe. Od 2013 „Leśne Pogotowie” nie korzysta z uprzejmości powyższych organizacji. Skorzystaliśmy z takiej formy pomocy w roku 2010 i 2012. Jednocześnie informujemy ze ośrodek nie jest w żaden sposób wspomagany (finansowo, rzeczowo itp.) przez żadne organizacje – fundacje lub stowarzyszenia. Jednocześnie dziękujemy za pomoc w latach ubiegłych. Jeżeli chcecie Państwo pomagać zwierzętom z „Leśnego pogotowia” to proszę kontaktować się tylko bezpośrednio pod nr telefonu 605-100-179.

 

Aktualności

Maj 2016

Dobrze wszystkim znana firma "Orlen" http://www.orlen.pl/ wraz ze stowarzyszeniem "Ptaki Polski" http://www.ptakipolskie.pl/ wspierają i tworzą akcje "ORLEN dla orłów", która ma na celu pomoc w leczeniu i rehabilitacji polskich orłów. Pomoc otrzymają między innymi bieliki z naszego ośrodka, dzięki temu trafią szybciej na wolność i poszybują w przestworza.

Więcej informacji o całej akcji możecie znaleźć pod linkiem: http://www.ptakipolskie.pl/aktualnosc/vitay-na-ratunek-polskim-orlom