WAŻNA INFORMACJA

Informujemy żeby nie przekazywać 1% z podatku na rzecz „Leśnego Pogotowia” poprzez jakiekolwiek fundacje i stowarzyszenia. Wszelkie zbiórki pieniężne itp. na cele związane z utrzymaniem, wyżywieniem zwierząt oraz na rozbudowę i modernizację ośrodka bez oficjalnego ogłoszenia na stronie Leśnego Pogotowia są nieprawdziwe. Od 2013 „Leśne Pogotowie” nie korzysta z uprzejmości powyższych organizacji. Skorzystaliśmy z takiej formy pomocy w roku 2010 i 2012. Jednocześnie informujemy ze ośrodek nie jest w żaden sposób wspomagany (finansowo, rzeczowo itp.) przez żadne organizacje – fundacje lub stowarzyszenia. Jednocześnie dziękujemy za pomoc w latach ubiegłych. Jeżeli chcecie Państwo pomagać zwierzętom z „Leśnego pogotowia” to proszę kontaktować się tylko bezpośrednio pod nr telefonu 605-100-179.

 

Aktualności

Graj i pomagaj zwierzakom Leśnego Pogotowia z marką Under Twenty

Z piękną inicjatywą wyszła do nas marka Under Twenty :)

Marka Under Twenty stworzyła grę „Gra zwierzaki” w aplikacji poststickersapp która jest możliwa do odtworzenia za pomocą strony https://poststickersapps.com/custom/2020/u20game/ dzięki której wspieracie nasze zwierzęta! Bardzo dziękujemy za ten wspaniały pomysł i prosimy o uczestniczenie w tym wydarzeniu !

Każda wasza gra to 5zł dla naszych podopiecznych :) życzymy wysokich wyników i z góry dziękujemy za udostępnienia i uczestnictwo w tym wydarzeniu :)